اخبار

1395/12/29


با توجه به نقش فعالیت ها و تولیدات علمی و پژوهشی در توسعه پایدار و رونق کسب و کارها و صنایع کشور و الزامات تحقق اقتصاد دانش بنیان و باعنايت به وجود سرمايه انساني متخصص و بومي و نقش بي بديل اين مهم در عرصه توليد ملي ارائه ايده هاي علمي و تجاري سازي اين ايده ها در چهارچوب کنفرانس ملی مدیریت با رویکرد اقتصاد مقاومتی مي تواند بستري براي حركت و تحول در مباني علمي و فني توليد ايجاد نمايد كه داراي ماموريت و چشم انداز هدفمند مي باشد
مدیریت عامل پیشرفت کشورهای توسعه یافته در راستای تحقق اهداف، برنامه ها و فعالیت علمی در سطح ملی و بین المللی می باشد. امروزه این علم نقش اساسی در موفقیت، پیشرفت و دستیابی به اهداف مهم کشورهای دنیا، سازمانها و بهبود زندگی مردم در ابعاد مختلف ایفا می نماید. بنابراین استفاده از نظریات و تخصص جامعه نخبگان دانشگاهی، صاحب نظران و پژوهشگران محترم و برنامه ریزی جهت تقویت زمینه های مختلف علوم انسانی و مدیریت و به کار گیری یافته های نوین جهت بومی سازی ایده های جدید در جهان یک نیاز مهم می باشد.
اميد است كه اين اقدام علمي بتواند گامهاي موثری را در تحقق بخشیدن به اقتصادی پویا و بالا بردن ساختار دانش مدیران کشورمان ایران باشد.

رئیس همایش

دکتر محمد رستم پور


نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !