اخبار

1395/12/25


 

جامعه علمی جهانی ، امروزه در جایگاهی قرار دارد که روند رو به رشدی را در استقبال از مقالات علمی جدید تجربه می کند و ایجاد بستری مناسب جهت ارائه مقالات را از وظایف و اهداف خود می داند. همت بلند دانشگاهیان و پژوهشگران ایران زمین در این عرصه ، بالاترین نرخ رشد علمی درجهان را برای این مرز و بوم به ارمغان آورده است.
با توجه به وسعت و همه گیر بودن موضوع و همچنین اهمیت یافتن بحث های علوم مدیریتی در سال های گذشته ، تلاشی مضاعف نیاز بود تا عرصه ای جهانی در کشور گشوده شود تا از تجربیات ملی در این زمینه بهره مند گردیم. در نهایت با بررسی فراوان و مشورت با اهل فن اقدام به برگزاری این رویداد نمودیم و امیدواریم با جلب همکاری سازمان ها ، نهاد ها ، انجمن ها وهمچنین بخش خصوصی که مخصوصا پرچم دار نوآوری ها در کشورند، با موفقیت به این امر نائل آییم

اولین کنفرانس ملی مدیریت با رویکرد اقتصاد مقاومتی  فرصت خوبی فراهم خواهد ساخت تا اساتید دانشگاهی ، محققان ، پژوهشگران ، کارشناسان ، دانشجویان  در یک اجتماع علمی صمیمی بتواند تجارب ، یافته های نوین ، نتایج تحقیقات خود را ارائه و با جامعه علمی کشور به اشتراک بگذارند.بحث  تبادل دانش به روز و انتقال تجربیات، بیان چالش ها و ارائه راهکارها و کاربردی نمودن نتایج تحقیقیات در زمینه های مختلف رشته های مدیریت اولویت اول این رویداد مهم علمی کشوراست.
 
دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده  مفتخر است با همکاری مراکز دانشگاهی،پایگاه های علمی  و اساتید به نام کشوری کنفرانس ملی مدیریت با رویکرد اقتصاد مقاومتی   را برگزار نماید.
لذا از کلیه اساتید ، صاحب نظران ، پژوهشگران و کارشناسان مرتبط دعوت به عمل می آورد که با ارائه آخرین نتایج پژوهش های خود موجب غنای هر چه بیشتر این کنفرانس گردند.
دبیرخانه همایش آمادگی هر نوع همکاری از جانب نهادهای دولتی و خصوصی و همچنین اساتید دانشگاه ها و متخصصین محترم را دارا می باشد.
امیدوارم به حول و قوه الهی بتوانیم با مشارکت شما خوبان گام کوچکی در جهت اعلای علمی کشور عزیزمان برداریم.

 

 

 

                                                              دبیران اجرایی کنفرانس

 

                                         دکتر حسین امیرآبادی      مهندس مسعود قربانی دولت آبادی


نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !